OUTLET! PONAD TYSIĄC PRODUKTÓW Z RABATEM DO 60%! SPRAWDŹ! DODATKOWY RABAT 3% Z KODEM: OUT3
Z KODEM RABATOWYM: LOVEMAMA DODATKOWE 10% RABATU NA WYBRANY ASORTYMENT. Kliknij aby aktywować kod rabatowy!
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Buty wspinaczkowe Evolv: Twoi wierni kompani na każdej ścianie!

2023-04-17
Buty wspinaczkowe Evolv: Twoi wierni kompani na każdej ścianie!

Evolv - marka stworzona z pasji do wspinaczki

Historia marki Evolv zaczyna się w 2003 roku, kiedy Brian Chung i Tricia Byrnes, dwóch doświadczonych wspinaczy, postanowili połączyć swoje siły, aby stworzyć coś, co w rzeczywistości mogło by spełniać oczekiwania wspinaczy. Ta charyzmatyczna dwójka, dysponująca bogatym doświadczeniem wspinaczkowym i technicznym, stworzyła markę, która dziś jest synonymem innowacji w sprzęcie wspinaczkowym. Brian Chung, inżynier z zawodu i entuzjasta wspinaczki, to osoba odpowiedzialna za techniczne aspekty produktów Evolv. Jego gruntowne zrozumienie nauki stojącej za wspinaczką, połączone z kreatywnością, pozwoliło na stworzenie butów, które są nie tylko wygodne, ale także spełniają specyficzne potrzeby wspinaczy. Z drugiej strony Tricia Byrnes, doświadczony wspinaczka o międzynarodowym uznaniu, wniosła swoją głęboką wiedzę o wspinaczce do Evolv. Jej praktyczne doświadczenie i intuicja były kluczowe dla zrozumienia, jakie są rzeczywiste potrzeby wspinaczy na różnych poziomach. Wspólnie Chung i Byrnes tworzą Evolv - markę, która podąża za misją tworzenia najlepszego sprzętu wspinaczkowego dostępnego na rynku. Wartości, które przewodzą marką Evolv, obejmują innowacje, jakość i pasję. To te wartości napędzają ich dążenie do ciągłego doskonalenia i wprowadzania nowych rozwiązań dla wspinaczy na całym świecie. Innowacja dla Evolv to nie tylko tworzenie nowych produktów, ale również rozwijanie istniejących. Dążą do tego, aby każdy produkt był lepszy od poprzedniego. Ich nieskończona chęć doskonalenia się widoczna jest w każdym detalu - od materiałów, które wybierają, po proces produkcji. Jakość jest dla Evolv równie ważna. Dążą do tego, aby każdy produkt, który opuszcza ich fabrykę, był najwyższej jakości. Niezależnie od tego, czy jest to but wspinaczkowy czy sprzęt asekuracyjny, każdy produkt Evolv jest wykonany z największą starannością i uwagą do szczegółów. Pasja jest rdzeniem marki Evolv. To ona napędza ich ciągłe dążenie do doskonałości i inspiruje do tworzenia produktów, które pomagają wspinaczom osiągać swoje cele. To nie tylko marka - to społeczność ludzi z pasją.

Buty wspinaczkowe Evolv: połączenie technologii i komfortu

Buty wspinaczkowe Evolv to połączenie zaawansowanych technologii i wygody. Zostały zaprojektowane tak, aby spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających wspinaczy. Niezależnie od tego, czy planujesz wspinaczkę sportową, bouldering, czy wspinaczkę górską, z pewnością znajdziesz model, który spełni Twoje oczekiwania.

Jakie technologie wykorzystuje Evolv w swoich butach?

Evolv stale dąży do innowacji, wykorzystując najnowsze technologie w swoich butach wspinaczkowych. Jednym z kluczowych elementów, które wyróżniają buty Evolv, jest technologia TRAX® XT. Ta unikalna mieszanka gumy oferuje niezrównane połączenie przyczepności i trwałości, zapewniając doskonały kontakt ze skałą. W niektórych modelach, takich jak seria Shaman, Evolv zastosował technologię "Love Bump" i "Knuckle Box". Te unikalne rozwiązania zapewniają lepsze dopasowanie buta do stopy, poprawiając zarówno komfort, jak i precyzję podczas wspinaczki. Evolv nie zapomina też o aspektach środowiskowych. Wiele z ich modeli jest wyprodukowanych z wykorzystaniem technologii Eco-Trax, która jest specjalnym typem gumy o mniejszym wpływie na środowisko.

Jakie modele oferuje marka?

Marka Evolv ma w swojej ofercie wiele modeli butów wspinaczkowych, które są dostosowane do różnych rodzajów wspinaczki. Wśród nich znajdują się modele takie jak:

  • Evolv Shaman - idealne dla zaawansowanych wspinaczy, które potrzebują butów oferujących zarówno wsparcie, jak i precyzję.

  • Evolv Kronos i Kira - to uniwersalne buty wspinaczkowe, które są doskonałe dla tych, którzy szukają jednej pary na różne rodzaje wspinaczki.

  • Evolv Defy i Elektra - to jedne z najbardziej komfortowych butów wspinaczkowych na rynku, idealne dla początkujących i tych, którzy cenią sobie wygodę.

  • Evolv Oracle - to buty dla tych, którzy szukają butów wspinaczkowych o najwyższym poziomie precyzji i wsparcia.

Wszystkie modele oferowane przez Evolv są projektowane z myślą o różnorodności wspinaczy i ich potrzebach, a każdy model ma swoje unikalne cechy i zalety.

Evolv Shaman Pro: buty dla wymagających wspinaczy

W świecie wspinaczki, gdzie sprzęt jest nieodłącznym elementem sukcesu, buty wspinaczkowe odgrywają kluczową rolę. Z tej perspektywy, model Evolv Shaman Pro wyróżnia się jako buty stworzone dla wspinaczy, którzy dążą do doskonałości i oczekują od swojego sprzętu najwyższego poziomu wsparcia i wydajności.

Co wyróżnia model Shaman Pro?

Evolv Shaman Pro to model, który przynosi szereg innowacyjnych rozwiązań. Opracowany we współpracy z legendarnym wspinaczem Chrisem Sharma, Shaman Pro jest wyjątkowo przemyślanym butem, który łączy technologię i design w celu dostarczenia maksymalnej wydajności. Najważniejszym elementem buta jest zastosowanie technologii "Love Bump" i "Knuckle Box", które, połączone z asymetrycznym kształtem buta, gwarantują doskonałe dopasowanie do stopy, a co za tym idzie, lepsze wsparcie podczas wspinaczki. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu technologii TRAX® XT, buty Shaman Pro oferują niezrównane połączenie przyczepności i trwałości.

Dla kogo są przeznaczone buty Evolv Shaman Pro?

Buty Evolv Shaman Pro są przeznaczone dla zaawansowanych wspinaczy, którzy poszukują sprzętu o najwyższym standardzie. Są idealne dla osób, które potrzebują butów oferujących zarówno wsparcie, jak i precyzję, niezależnie od rodzaju wspinaczki. Model ten jest szczególnie polecany dla wspinaczy, którzy oczekują wyjątkowej kontroli podczas trudnych ruchów i wymagających przesunięć, takich jak zakleszczanie palców czy "heel hooking". Wspinaczka to pasja, która wymaga nie tylko umiejętności, ale także odpowiedniego sprzętu. Buty Evolv Shaman Pro, stworzone z myślą o najbardziej wymagających wspinaczach, to gwarancja, że niezależnie od wyzwania, Twoje stopy będą miały niezrównane wsparcie i komfort.

Buty do wspinaczki Evolv Kronos: wszechstronność na każdą ścianę

Wspinaczka to dyscyplina, która wymaga zaangażowania, precyzji i wszechstronnego sprzętu. Kiedy mowa o obuwiu, nie ma wielu modeli, które mogą konkurować z wszechstronnością i uniwersalnością oferowaną przez buty Evolv Kronos.

Cechy charakterystyczne modelu Evolv Kronos

Evolv Kronos to model butów wspinaczkowych, które zasługują na szczególną uwagę. Ich unikalny design jest skonstruowany w taki sposób, aby zapewnić optymalne wsparcie i komfort w każdej sytuacji wspinaczkowej. Model ten charakteryzuje się płaskim, komfortowym kształtem, idealnym dla długotrwałego użytkowania. Równie ważna jest technologia Variable Thickness Rand (VTR), która oferuje dodatkową ochronę w obszarach najbardziej narażonych na zużycie, zwiększając tym samym żywotność butów. Evolv Kronos to również buty, które wykorzystują technologię TRAX® XT, zapewniającą doskonałą przyczepność na różnych powierzchniach.

Dlaczego warto zainwestować w Evolv Kronos?

Decyzja o zakupie butów wspinaczkowych to inwestycja w Twoje bezpieczeństwo, komfort i wydajność wspinaczkową. Buty Evolv Kronos oferują wszystko to i więcej. Ich wszechstronność sprawia, że są one idealne dla różnorodnych stylów wspinaczki, od wspinaczki połączonej po wspinaczkę sportową. Dzięki ich komfortowi, są doskonałe do długotrwałego użytku, czy to na ściance wspinaczkowej, czy na naturalnej skale. Wreszcie, Evolv Kronos to buty, które są zarówno trwałe, jak i oferują wysoką wydajność. To buty, które zasługują na miejsce w Twoim wspinaczkowym arsenale. Jestem pewny, że decyzja o zakupie butów Evolv Kronos przyniesie Ci satysfakcję. Ten model to gwarancja wszechstronności i komfortu, które docenisz podczas każdej wspinaczki.

 

Evolv Kira: buty wspinaczkowe idealne dla kobiet

Jednym z najbardziej popularnych modeli dla kobiet jest Evolv Kira - buty wspinaczkowe, które są doskonale dostosowane do potrzeb kobiecych stóp.

Jakie są zalety modelu Kira?

Evolv Kira to buty, które skonstruowane zostały z myślą o zapewnieniu maksymalnego komfortu i wsparcia podczas wspinaczki. Wyróżniają się one specjalnie zaprojektowanym kształtem, który idealnie dopasowuje się do kobiecej stopy, zapewniając stabilność i pewność podczas wspinania się. Jedną z głównych zalet modelu Kira jest zastosowanie technologii Variable Thickness Rand (VTR), która zwiększa wytrzymałość butów w miejscach najbardziej narażonych na zużycie. Model ten również korzysta z technologii TRAX® XT, gwarantującej doskonałą przyczepność do różnorodnych powierzchni.

Jakie opinie mają użytkowniczki modelu Kira?

Opinie użytkowniczek modelu Kira są bardzo pozytywne. Wiele kobiet ceni sobie te buty za ich komfort, stabilność i doskonałą przyczepność. Kobiety wspinające się w tych butach często chwalą je za dopasowanie do kobiecej stopy i za ich wszechstronność - są one idealne do różnorodnych stylów wspinaczki, od boulderingu po wspinaczkę połączoną. Niektóre użytkowniczki podkreślają również, że buty Evolv Kira są bardzo trwałe i odporne na zużycie, co jest dużym plusem, biorąc pod uwagę wymagania i wyzwania związane z wspinaczką. Podsumowując, Evolv Kira to doskonały wybór dla każdej kobiety, która szuka niezawodnych, wygodnych i wszechstronnych butów do wspinaczki. Są one skonstruowane tak, aby sprostać wymaganiom kobiecej stopy, a ich wysoka jakość i wytrzymałość sprawiają, że są godnym rozważenia wyborem dla każdej wspinaczki.

Evolv Phantom LV: lekkość i precyzja dla profesjonalistów

Evolv Phantom LV to jedne z najbardziej zaawansowanych butów wspinaczkowych na rynku. Te lekkie i precyzyjne buty zostały stworzone z myślą o profesjonalnych wspinaczach, którzy oczekują od swojego sprzętu najwyższej jakości i wydajności.

Czy warto wybrać model Phantom LV?

Wybór modelu Phantom LV to decyzja, którą warto rozważyć dla każdego, kto szuka butów wspinaczkowych na najwyższym poziomie. Te buty oferują nie tylko najwyższą jakość, ale również doskonałą wydajność na różnych typach terenów, dzięki czemu są doskonałym wyborem zarówno dla profesjonalistów, jak i dla ambitnych amatorów. Phantom LV wyróżniają się znakomitą przyczepnością, wygodą i precyzją, które są kluczowe podczas trudnych wspinaczek. Zastosowanie najnowszych technologii, takich jak Dark Spine, sprawia, że Phantom LV oferują doskonałe wsparcie i kontrolę, jednocześnie pozwalając na niezwykle precyzyjne ruchy.

Jakie technologie zastosowano w modelu Phantom LV?

Evolv Phantom LV wykorzystują wiele zaawansowanych technologii, aby zapewnić najlepszą możliwą wydajność. Jedną z nich jest Dark Spine - innowacyjny system podparcia, który zapewnia niespotykaną wcześniej kontrolę podczas wspinaczki. Inną ciekawą technologią jest Non-stretch Engineered Knit Technology - system, który zapewnia niezwykłe dopasowanie butów do stopy, bez względu na jej kształt. To sprawia, że Phantom LV są niezwykle wygodne, nawet podczas długich sesji wspinaczkowych. Dodatkowo, model ten wykorzystuje technologię Neo Friction rubber, która zapewnia doskonałą przyczepność na różnych powierzchniach. To sprawia, że Phantom LV są idealnym wyborem dla tych, którzy cenią sobie wszechstronność. Podsumowując, Evolv Phantom LV to buty, które spełniają najwyższe wymagania wspinaczy. Zastosowanie najnowszych technologii i staranność wykonania sprawiają, że są one jednym z najbardziej zaawansowanych modeli butów wspinaczkowych na rynku.

Podsumowanie: dlaczego warto wybrać buty Evolv?

Evolv to marka stworzona z pasji do wspinaczki, co widać w każdym detalu ich butów. Wybierając Evolv, inwestujesz w najwyższą jakość, zaawansowane technologie i niezrównane komfort. Bez względu na to, czy jesteś profesjonalistą, czy entuzjastą wspinaczki, buty Evolv zapewnią Ci precyzję, wsparcie i przyczepność niezbędną do pokonywania każdej ściany. Evolv oferuje różne modele, zaprojektowane z myślą o różnych typach wspinaczki i różnych użytkownikach. Bez względu na to, czy szukasz butów uniwersalnych, takich jak Kronos, czy specjalistycznych modeli, takich jak Shaman Pro czy Phantom LV, Evolv ma coś dla Ciebie. Marka cieszy się również wysokim uznaniem wśród kobiet, dzięki takim modelom jak Kira, zaprojektowanym specjalnie z myślą o kobiecych stopach. Wybierając buty Evolv, wybierasz sprawdzoną markę, która cieszy się zaufaniem wspinaczy na całym świecie. Bez względu na to, jaki jest Twój poziom, buty Evolv będą Twoimi wiernymi towarzyszami na każdej skałej ścianie.

pixel